Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zápas s Ludslavicemi raději ukončil brankář hostí

28.07.2020 | Roman Janeček

Pro další přípravné utkání na halenkovické hřiště dorazili hráči TJ Ludslavice. Před necelou stovkou diváků se odehrála zajímavá gólová show, která byla zakončena opravdu neobvykle...

Komentář zápasové reportérky Markéty Graclové:

Nedělní utkání bylo plné gólů, krásných akcí domácích i nervozity ze strany hostů – bylo se teda opravdu na co dívat.

V 7. minutě Radek Vlachynský nakopl míč po levé lajně na Davida Marholta, ten podél brankové čáry poslal míč Jirkovi Sudolskému, který si zkušeně položil gólmana a střelu tak mohl umístit do prázdné brány. O dvě minuty později se před bránu hostů probojoval Milan Stuchlík a míč končí opět za zády překvapeného gólmana. Halenkovice tak za pouhé dvě minuty ukazují svou převahu na hřišti a zvyšují stav utkání na 2:0.

V 13. minutě zkusili své štěstí i domácí obránci. Radek Vlachynský se probojoval celou obranou až před bránu, vyslal střelu před bránu, kde dorážel hlavičkou Filip Liška. Naneštěstí končí míč v rukavicích gólmana hostů. O tři minuty později se Ludslavice snažily prolomit domácí obranu. Martin Vykoukal vyběhl z brány ve snaze zastavit útočníka hostů ještě před zakončením. To se mu však nepovedlo a střela mířila přímo do prázdné brány. Radek Vlachynský opět neváhal, skluzem dohnal míč a nasměroval jej do autu.

Ve 30. minutě se domácí gólman a obránce dostali před bránou do souboje o míč s útočníkem hostů. Oba domácí hráči skončili na zemi a Ludslavice měly před sebou volnou bránu. Snížily tak stav utkání na 2:1.

Ve 35. minutě předvedl Jara Kašpar jeden ze svých pověstných dlouhých kopů a to když přes víc než polovinu hřiště poslal míč na bránu. K překvapení všech přítomných – hráčů obou týmů i diváků, se jeho střela odrazila od břevna. Před odchodem do šaten měli domácí další šanci na změnu skóre. Po zákroku na Jirku Sudolského se přímého kopu ujal Jara Kašpar. Jeho přesně mířenou střelu vyrazil gólman hostů, domácí ještě několikrát doráželi, avšak bez úspěchu.

Druhý poločas začal lépe pro domácí tým. Ve 48. minutě Radek Vlachynský nakopl míč do útoku, kde se jej ujali hráči hostů. Danovi Kociánovi se povedlo míč vybojovat zpět, pokračoval s ním k bráně a zakončil přesnou střelou na bránu. Opět navýšil stav utkání na 3:1.

V 51. minutě se Richard Vašíček dostal do souboje o míč s obráncem hostů. Zkušeně si položil obránce, nechal jej v prachu daleko za sebou a pokračoval k bráně, kde se pokusil zakončit. Střela sice skončila v autu za bránou, za takový výkon by se však nemusel stydět žádný z profesionálních fotbalistů.

O dvě minuty později se ke slovu opět dostala domácí obrana a to, když Radek Vlachynský vybojoval odražený míč, předal jej Richardu Vašíčkovi, který opět zkušeně obešel obránce hostů a vystřelil. Jeho střelu si u brány našel Filip Liška a snažil se opět hlavičkou dorážet do brankové sítě, střela však proletěla těsně nad bránou ven z hřiště.

V 59. minutě Ondra Kadlčák v pravém rohu hřiště zpracoval míč, prozíravě jej přes obránce hostů poslal na druhou stranu brány Davidu Marholtovi a ten zakončil střelou umístěnou přesně do brankové sítě. O deset minut později se před bránou hostů spustila smršť střel, o které se postaral například autor druhého gólu Milan Stuchlík. Umístit míč do brány se však povedlo až Lukáši Kociánovi a Halenkovice si připsaly další gól (stav 5:1).

V 74. minutě Ondra Kadlčák opět nahrál míč před bránu, tentokrát Danovi Kociánovi. Ten i přes snahu obránců hostů zabránit v zakončení, při které domácí útočník skončil na zemi, strefil míčem mezeru mezi gólmanovýma nohama. O čtyři minuty později se po třech asistencích v tomto utkání dočkal gólu i Ondra Kadlčák a to když si u tyče zpracoval přihrávku, umístit míč do brány nebyl pro tak zkušeného hráče žádný problém 7:1.

V 84. minutě se k bráně hostů opět po levé lajně blížil i s míčem David Marholt. Gólman ve snaze zabránit střele vyběhl z brány, David jej však zkušeně obešel a na zakončení domácího útočníka se jen bezmocně díval v rohu hřiště. Takovou smršť inkasovaných gólů brankář hostů neunesl a o minutu později na hřišti sundal dres a odebral se do šaten. Ani jeho spoluhráči jej pokřikováním nepřinutili dohrát zápas do konce a rozhodčí předčasně v 85. minutě ukončil zápas.

Lepší výsledek si domácí hráči ani fanoušci nemohli přát. Osm vstřelených gólů, zápas naplněný krásnými akcemi a další ukázka skvělé formy Halenkovic, která nezná meze. Skvělé zákroky obou gólmanů, útočné i obrané akce domácích hráčů a výkon nejmladšího člena týmu Richarda Vašíčka stály opravdu za to.

Jestli stejnou formu uvidíme i tuto neděli v pátém přípravném utkání se Žlutavou, to se necháme překvapit. Přijďte se i Vy podívat na vždy napínavé a bojovné derby a povzbudit naše kluky. Takže v 16:30 hodin na žlutavském hřišti, těšíme se na Vás ;)

Jako obvykle, skvělé fotky pro Vás pořídil Dušan Chlud.

 
Aktuální články
COVID-19 Nová pravidla pro pořádání zápasů regionálního fotbalu

V návaznosti na středeční rozhodnutí ministra zdravotnictví (č.j. MZDR 20588/2020-17/MIN/KAN) zveřejňujeme aktualizovaná pravidla pro...

 
Derby se Spytihněví ukončí první polovinu podzimní části sezóny

V zápase 8. kola podzimní části sezóny 2020/2021 nás čeká odvěký rival - mužstvo Spytihněvi.

 
Vítězství s Lukovem 9:0 nás poslalo o skóre do čela tabulky

Každý, kdo se rozhodl v neděli nepřijít podpořit halenkovické hráče, udělal velkou chybu a nezbývá mu, než svého rozhodnutí...

 
Memoriál Honzy Kubelky v Provodově s halenkovickou účastí
 
17. ročník nohejbalového turnaje trojic
 
Aktuálně druhý s předposledním - to bude zápas 7. kola
 
Sedm kulí jako v Sarajevu - Halenkovice spáchaly atentát na Louky B
 
Novinka: Rozhovory s hráči - letní posila Ondra Kadlčák
 
Nováček soutěže nás prověří v šestém kole
 
Kašava na halenkovický tým recept nenašla
 
Utkání
TJ Halenkovice | Neděle 23.08.2020, 16:30
3. kolo
3:1
TJ Halenkovice - TJ Pohořelice
 
TJ Halenkovice | Neděle 30.08.2020, 10:00
4. kolo
1:4
Sokol Lípa - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 06.09.2020, 16:00
5. kolo
3:1
TJ Halenkovice - TJ Kašava
 
TJ Halenkovice | Neděle 13.09.2020, 13:00
6. kolo
1:7
SK Louky - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 20.09.2020, 15:30
7. kolo
9:0
TJ Halenkovice - SK Lukov
 
TJ Halenkovice | Neděle 27.09.2020, 15:30
8. kolo
VS.
Spytihněv - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 04.10.2020, 15:00
9. kolo
VS.
TJ Halenkovice - FC Žlutava
 
TJ Halenkovice | Neděle 11.10.2020, 15:00
10. kolo
VS.
Sokol Březová - TJ Halenkovice
 
TJ Halenkovice | Neděle 18.10.2020, 14:30
11. kolo
VS.
TJ Halenkovice - FC Fryšták
 
TJ Halenkovice | Neděle 25.10.2020, 14:30
12. kolo
VS.
SK Vizovice - TJ Halenkovice
 
 
TJ Halenkovice - kontakt: radek.kedrus@kvasar.cz RSS